Kontakt Institut for Kommunikation og psykologi

kontakt

Institut for Kommunikation og Psykologi

Aalborg Universitet
Rendsburggade 14
9000 Aalborg

Tlf.: 9940 9940
E-mail: kommunikation@hum.aau.dk

 

Institutleder

Mikael Vetner
9940 7263
vetner@hum.aau.dk

 

Viceinstitutleder med ansvar for forskning

- samt for Instituttets aktiviteter i Kroghstrædeområdet

Lene Tanggaard
4078 1200
lenet@hum.aau.dk

 

Viceinstitutleder med ansvar for vidensamarbejde

- samt for instituttets aktiviteter i København

Thomas Ploug
9940 2533
ploug@hum.aau.dk

 

Administrationschef

Henrik Sand
9940 9018
hsand@hum.aau.dk

 

Matchmaker

Ellen Raunsmed
9940 3144
E-mail: raunsmed@hum.aau.dk

 

Sekretariat

Liste over medarbejdere i sekretariatet

 

Ansatte

Liste over alle ansatte på Institut for Kommunikation og Psykologi

Matchmaker

Matchmaker

Ønsker du at indgå i et samarbejde med forskere eller studerende? Matchmakeren kan sætte dig i kontakt med relevante personer inden for netop dit område.

Kontakt:

Matchmaker Ellen Raunsmed
Teglgårds plads 1, Lokale: 12-08, 9000
Mobil: 9940 3144
raunsmed@hum.aau.dk